Gisteren - 21:55
We zitten nog in het winterseizoen maar zijn al bezig met de planning voor het zomerseizoen. Daarom willen we iedereen vragen zich op tijd op te geven voor de tennislessen voor aankomend seizoen.
Vanaf nu kan iedereen zich opgeven voor de zomertrainingen via de site van Tennisschool Westlaren. De lessen zullen dan gegeven worden door één van de tennisleraren van onze tennisschool, te weten Lex de Groot, Joa Maliangkay of Ward van ’t Hoenderdaal.
Aanmelden voor de zomertraining kan t/m 20 maart via deze pagina:
Tennisschool Westlaren - Aanmelden
We zullen je dan zo spoedig mogelijk indelen in de juiste trainingsgroep. We proberen natuurlijk zo veel mogelijk aan ieders wensen te voldoen.
De trainingen zullen starten in de tweede week van april.
Zuidlaren zomertraining lesgeld Senioren:
Zomertraining 8 personen, 15x buiten 1 uur = € 162,50 eenmalig
Zomertraining 4 personen, 15x buiten 1 uur = € 325,00 eenmalig
Lesgeld Junioren:
Zomertraining 8 personen, 15x buiten 1 uur = € 162,50 eenmalig
Zomertraining 4 personen, 15x buiten 1 uur = € 325,00 eenmalig
Mocht je vragen hebben over de indeling dan kun je altijd mailen naar [email protected] of bellen / appen naar 06-14575486.
Hopelijk zien we jullie allemaal terug op de tennisbaan deze zomer!
Met sportieve groet,
Ward van ’t Hoenderdaal
Tennisschool Westlaren
Nieuwscategorieën
Wolferdinge 1a
9471 JM Zuidlaren
40045908